جراحی

جراحی

از {{model.count}}

جراحی

Not Exist
Count
Variant
  • {{value}}
Please Wait...

جراحی دندان پزشکی یکی از شاخه های دندان پزشکی است که به درمان مشکلات فیزیکی و زیبایی دندان ها و لثه ها می پردازد. جراحی دندان پزشکی شامل انواع عمل های جراحی مانند جراحی فک، جراحی لثه، جراحی ریشه دندان، جراحی اصلاح طرح لبخند و نصب ایمپلنت دندان است. جراحی دندان پزشکی می تواند به بهبود عملکرد دندان ها، کاهش درد و التهاب، افزایش اعتماد به نفس و زیبایی چهره کمک کند.


جراحی دندان پزشکی یک روش درمانی است که برای بهبود زیبایی و عملکرد دهان و دندان‌ها انجام می‌شود. جراحی دندان پزشکی می‌تواند شامل عمل‌های مختلفی باشد، مانند اصلاح فرم و اندازه دندان‌ها، جابجایی دندان‌ها، درمان بیماری‌های لثه، کاشت دندان و ترمیم دندان‌های شکسته یا فاسد. جراحی دندان پزشکی مزایا و معایب خود را دارد و بستگی به نوع عمل، شرایط بیمار و هزینه‌های مربوطه متفاوت است.

detail-03 - جراحی دندان پزشکی یکی از روش های زیبایی دندان است که با حذف نواحی بد رنگ و بد شکل، ظاهر دندان ها را بهبود می بخشد.
detail-01 - درمان زیبایی دندان با استفاده از مواد مختلف مانند لمینیت، کامپوزیت، روکش و بلیچینگ دندان، می تواند لبخند شما را زیباتر و جذاب تر کند.
detail-02 - دندان پزشکی زیبایی نه تنها به زیبایی دندان ها کمک می کند، بلکه به سلامت دهان و دندان نیز اهمیت می دهد و از پوسیدگی، عفونت و شکستگی دندان ها جلوگیری می کند.
Add a review
Your email address will not be published. Required fields are marked *
  • {{value}}
For Cancle Submit click Cancle Click.
Your comment
write your think
کمی صبر کنید...